Ağustos 2017 Crown Store İçerikleri

Crown Store bu ay kültürel bir konsepte bürünüyor! Nord kostümleri, binekler ve daha fazlası hakkında detayları bu makalede bulabilirsiniz.

Kostümler

Ancestral Homage Formal Gown

Arvel’s Ashland Attire

Bu iki kostüm tüm platformlarda 3 Ağustos’tan itibaren satışta olacak.

Falkreath Thane

Bu kostüm ise PC/Mac platformlarında 14 Ağustos, PlayStation®4 ve Xbox One kullanıcıları için ise 28 Ağustos’tan itibaren alınabilir olacak.

Ev ve Eşyalar

Hakkvild’s High Hall

Falkreath’de bulunan bu ev ise eşyalı ve eşyasız opsiyonlarıyla birlikte PC/Mac platformlarında 14 Ağustos, PlayStation®4 ve Xbox One kullanıcıları için ise 28 Ağustos’tan itibaren Crown Store’da yerini alacak.

Daedric Set of Azura

Resimde de görüldüğü gibi başta Daedric Prens Azura’nın heykeli olmak üzere bir çok parçadan oluşan bu özel set tüm platformlarda 24-28 Ağustos tarihleri arasında Crown Store’da olacak. Kısa süreli bu teklifi kaçırmayın!

Binekler

Karthwolf Charger

Bu özel binek de aynı şekilde PC/Mac platformlarında 14 Ağustos, PlayStation®4 ve Xbox One kullanıcıları için ise 28 Ağustos’tan itibaren satın alınabilir olacak.

Chroma-Blue Dwarven Spider

Mavi renkli bu özel Dwarven Örümcek kısıtlı bir süre için Crown Store’da binekler arasındaki yerini alacak. Bu teklifi kaçırmak istemeyenler 31 Ağustos ile 4 Eylül tarihleri arasında Crown Store’a uğramayı ihmal etmesin!

Petler

Red Mountain’da yaşayan ve Dunmer’ların favori petlerinden olan bu pet böcekler 3 Ağustos’tan itibaren Crown Store’da olacak.

Karthwolf Shepherd

Sayfanın biraz yukarısında bulunan gri kurt bineğin yavrusu niteliğinde olan bu kurt pet ise PC/Mac platformlarında 14 Ağustos, PlayStation®4 ve Xbox One kullanıcıları için ise 28 Ağustos’tan itibaren satın alınabilir olacak.

Seht’s Dovah-Fly

Bu uçan sinek(ya da arı) pet ise 31 Ağustos ile 4 Eylül tarihleri arasında Crown Store’dan satın alınabilecek.

Karakter Skinleri

Ebony Epidermis Skin

Bu muhteşem karakter skin’i ise 10-14 Ağustos tarihleri arasında 4 günlüğüne Crown Store’daki yerini alacak.

Kaldırılanlar

Yeni eklenecek bu içeriklere yer açmak amacıyla Crown Store’da bulunan aşağıdaki içerikler 14 Ağustos tarihinde saat 17:00’da satıştan kaldırılacak.

Kostümler

  • Elder Council Tunic & Sash
  • Desert Garden Gala Overdress
  • Glenmoril Witch Robes
  • Majestic Dune Rider Ensemble

Motifler

  • Ancient Elf Motif
  • Primal Motif
  • Barbaric Motif
  • Daedric Motif
Content Protection by DMCA.com