Gelecek 2 yeni DLC duyuruldu. Wolfhunter ve Murkmire!

Bu sabah saat 6.00’da yapılan Bethesda E3 konferansında şirketten bir çok haber ile birlikte 2018’in ikinci yarısında Elder Scrolls Online serisine dahil edilecek olan 2 yeni DLC haberi verildi.

Wolfhunter

Dungeon güncellemesi olarak hitap edebileceğimiz bu güncelleme, kurtadam temalı 2 yeni dungeon içeriyor. Henüz fazla detay açıklanmamış olsa da dungeon’ların isimlerine sahibiz, Moon Hunter Keep ve March of Sacrifices. Her zamanki gibi yeni dungeon ve monster setlerinin de dahil edileceği bu yeni dungeonlarda kurtadamlarla yaşayacağımız mücadelenin yanı sıra Daedra’lar da bir çok sefer olduğu gibi işin içine dahil oluyor. Haberlere göre Daedric Prens Hircine ile karşı karşıya gelmemiz bile olası görünüyor!

wolfhunter

 

Murkmire

Bu senenin sonlarına doğru çıkması beklenen ikinci DLC ise Murkmire. Bu güncelleme dahilinde Shadowfen‘in güneyinde yer alan ve Argonion’ların başkenti diyebileceğimiz Murkmire bölgesi konu alınacak. Her zamanki gibi yeni hikayesi, bossları ve özel başarıları haricinde, kendi haftalık sıralamalarının da olacağı yeni bir grup arenası da bu DLC’nin bir parçası olacak.

Murkmire

Önümüzdeki haftalarda bu DLC’ler ile ilgili yeni bilgilerin de geleceği haberi verildi. Detaylar için takipte kalın!

Content Protection by DMCA.com