Greymoor Antika Etkinliği #2020

ESO bu sefer, Greymoor oyuncularına özel sürpriz Greymoor Antika Etkinliği ile karşımızda!

Etkinlik Ne Zaman? Kimler katılabilir?

Etkinlik Başlangıcı: 23 Eylül 2020 Çarşamba 17:00
Etkinlik Bitişi: 5 Ekim Pazartesi 17:00

Katılım Şartı: Greymoor Ek Paketine sahip olmak

Greymoor Antika Etkinliği

Greymoor Antika Etkinliği, geçmişte yapılan Elsweyr etkinliğinde olduğu gibi tüm oyuncuların ortaklaşa bir şekilde katıldığı bir etkinlik olacak. Etkinlik sırasında elde edeceğiniz ödüllerin haricinde; kazılarak gün yüzüne çıkartılan her antika, 3 büyük etkinlik ödülünün açılmasına katkı sağlacayak.

Skyrim Kayıp Hazineleri sayfasından ödül barının ilerleme sürecini takip edebilirsiniz. Etkinlik süresince çıkartılan antika sayısı arttıkça bu bar yükselecek ve etkinlik sonunda bulunduğu seviyeye göre aşağıda listelenen ödüller verilecektir.

Greymoor Antika Ödülleri

Ödül Seviye 1 (%33): “Horror Within Face” adında yüz ve vücut dövmeleri
Ödül Seviye 2 (%66): Orchidfall Vale Fawn isimli, resmini yukarıda görebileceğiniz pet
Ödül Seviye 3 (%100): Antiquarian’s Alpine Gallery isimli güzel bir ev ve evinizde kalıcı olarak misafir edebileceğiniz Phedre isimli bir Houseguest NPC (Oyuna yeni eklenen Misafir NPClerin ilki)

Misafir (Houseguest) nedir?

Misafir NPC’ler oyuna yeni eklenen bir çeşit collectibledır. Evlerinize yerleştirebildiğiniz asistan, binek ve petler gibi evinizi dekore etmek ve canlılık katmak için kullanılabilirler. Diğerlerinden farklı olarak misafirler, konuşulabilen ve etkileşime geçebileceğiniz canlı NPClerdir. Oyuna yeni eklenmiş olan path sistemi sayesinde evinizin belirli bir bölgesinde gezinmesini bile sağlayabilirsiniz. Oyuna zamanla eklenecek olan birbirinden farklı Misafir NPClerin ilki olan Phedre bu etkinlik ile Ödül Seviye 3’e ulaşılması durumunda tüm Greymoor sahibi oyunculara ücretsiz olarak verilecektir.

 

Houseguest
Diğer Etkinlik Ödülleri

Yukarıdaki ödüller haricinde, etkinlik süresince Skyrim haritasında bulunan tüm reseource nodelar(materyaller) ve haritanın günlük görevleri iki katı loot verecek. Bunun haricinde Kyne’s Aegis de dahil olmak üzere Greymoor içerisindeki tüm bossların ekstra loot verme şansı olacak. Bunlar haricinde her gün yalnızca bir kere olmak üzere günlük görevlerden birini tamamladığınızda Bulging Box of Gray Host Pillage isimli ödül kutularından kazanacaksınız. Bu kutular aşağıda listelenen içeriklere sahip olabilecek;

 • Craft Materyalleri
 • Blackreach Vanguard ve Gray Host motif parçaları
 • Greymoor haritasına ait set parçaları
 • Hazine ve Survey haritaları
 • Chaurus Eggs, Vile Coagulant ve Crimson Nirnroot
 • Greymoor Motif parçaları
 • YENİ Sovngarde stil parçaları
 • Greymoor eşya tarifleri

Gün içinde tamamladığınız ilk görevden sonra yapacağınız ekstra günlük görevlerden ve öldüreceğiniz world bosslardan Boxes of Gray Host Pillage isimli ufak ödül kutularından kazanacaksınız. Bu kutuların içerdikleri ödüllerin sayısı ve kalitesi daha düşük olacak ancak yine de yukarıda listelenen ödüllerin her birini içerme şansı da olacak. Bu sebeple ilk ödül kutunuzu aldıktan sonra görev yapmaya devam edebilirsiniz.

Impresario ve Event Ticketlar

Greymoor Antika Etkinliği süresince Greymoor haritasında tamamlanan günlük görevler sonucunda her gün 3 Event Ticket kazanabilirsiniz. Etkinlik 13 gün sürecek ve toplamda 39 Event Ticket kazanma şansınız olacak. Bu süre boyunca etkinlik satıcısı Impresario tezgahında aşağıdaki ürünleri bulunduruyor olacak;

 • 4 Indrik Tüyü
 • Tüm Mossheart Üzümleri (Mossheart Indrik için gerekli 4 üzüm)
 • Group repair kitleri
 • Sapling Indrik pet
 • Sovngarde stil parçaları

Bu özel etkinliği sakın kaçırmayın!

Resmi etkinlik duyurusu: https://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/58773

Content Protection by DMCA.com