Imperial City Etkinliği 2019

Bu yılın Imperial City etkinliği harika sürprizlerle geliyor!

Etkinlik Başlangıcı:  5 Eylül Perşembe Saat 17:00

Etkinlik Bitişi: 16 Eylül Pazartesi Saat 17:00

İlk olarak en güzel haberi verelim: Etkinliğin başlangıcından itibaren Imperial City DLC herkes için ücretsiz oluyor. Etkinlik başladıktan sonra Crown Store’u açarak DLC’ler bölümünden ücretsiz olarak Imperial City’yi edinebilirsiniz. Bu da hem Imperial City haritasına hem de White Gold Tower ve Imperial City Prison dungeonlarına ücretsiz erişebileceğiniz anlamına geliyor.Buna ek olarak Imperial City Collector’s Bundle da Crown Store’da 3000 Crown’dan satışa sunulacak.

Imperial City Collector’s Bundle yukarıda resmini gördüğünüz Mind-Shriven Horse bineğini, yine resimde gördüğünüz Mind-Shriven skin’i, Daedrat pet ve 5 adet Crown XP scroll içeriyor.

 

Etkinlik Detayları

  • Etkinlik süresince tüm Tel Var Stone kazançları 2 katına çıkacak. Yani üzerinizde 10K tel var bulunduğu zaman 8 kat tel var kazanabileceksiniz.
  • Imperial Sewers’ın derinliklerinde bulunan Molag Bal’ı öldürerek kazanabileceğiniz Stonefire Scamp pet ve Soul-Shriven skin’in düşme olasılığı da 2 katına çıkacak.
  • Öldürdüğünüz yaratıklardan 2 kat Key Fragments kazanacaksınız.
  • Trove Scamp’lerden düşen materyaller iki katına çıkacak.
  • Tüm bosslardan düşen item sayısı iki katına çıkacak. (Dungeon Bossları da dahil)

Imperial City Etkinliği süresince Imperial City Prison ve White Gold Tower dungeonlarının son bosslarını veya Imperial City District ve Sewers’da bulunan bossları öldürdüğünüzde her etkinlikte olduğu gibi günlük 2 adet Event Ticket kazanabileceksiniz. Bu etkinlikte kazanacağınız Event Ticketlar ile birlikte Onyx Berries of Growth Indrik üzümünü alma şansınız olacak ve daha sonra bunu Indrik bineğinizi Onyx Indrik’e dönüştürmek için kullanabileceksiniz.

 

Indrik üzümleri ve tüylerinin haricinde Impresario (Event Satıcısı) Imperial ve Daedric temalı bazı ev eşyalarını, Stonefire Scamp pet ve Soul-Shriven skin’i de event ticket karşılığı satıyor olacak.

 

Imperial City Etkinliğini Kaçırmayın!

 

Elder Scrolls Online Resmi Etkinlik Duyurusu: https://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/56931

 

Content Protection by DMCA.com