Orsinium Yıl Dönümü Eventi

Orc’ların anayurdu Orsinium’u keşfetmeye hazır mısın? Türkiye saatiyle 2 Ağustos Saat 15:00 ile 13 Ağustos Saat 15:00 tarihleri arasında Orsinium DLC yıl dönümü kutlanacak.

Yıl dönümü etkinliği süresince Orsinium DLC’si Crown Store’da %75 indirimli olarak (750 Crown) satışta olacak, bunun yanı sıra binek ve pet içeren özel Orsinium DLC paketi(2000 Crowns) de Crown Store’daki yerini alacak. Pariah’s Pinnacle isimli özel ev ve Malacath’s Chosen isimli eşya paketi de aynı şekilde etkinlik süresince Crown Store’da olacak.

Etkinlik süresince Wrothgar haritası içerisinde topladığınız materyaller(Çiçek, ot, demir, odun vb) iki katına çıkacak ancak günlük Craft Görevlerinden elde edilen Survey Mapler buna dahil değil. Veteran Maelstrom Arena’yı tamamlamanız durumunda normalin 2 katı Maelstrom silahlı elde edebileceksiniz. Yani örnek vermek gerekirse; bir girişte hem Maelstrom Staff hem de Maelstrom Bow kazanabileceksiniz.

Wrothgar haritasından alınan ve motif ödülü veren günlük Boss ve Delve görevleri de görev tesliminde 2 adet ödül kutusu verecek, yani eksik motiflerini tamamlamak isteyenler için bu etkinlik güzel bir fırsat olacak.

Elder Scrolls Online Duyuru Adres: elderscrollsonline.com

Content Protection by DMCA.com