#SlayDragonsSaveCats Yardım Etkinliği – Bölüm 1

#SlayDragonsSaveCats Yardım Etkinliği birinci bölümü Elsweyr haritasında gerçekleşecek. Bir yandan güzel ödüller kazanırken bir yandan da yardım kuruluşlarına yapılacak bağışın miktarını arttırmakta ufak bir rol oynamış olacaksınız.

Etkinlik Türkiye saatiyle 3 Ekim Perşembe Saat 17:00‘da başlayacak ve 14 Ekim Pazartesi Saat 17:00‘da sona erecek. Etkinlik boyunca kazanılacak 3 büyük ödül şu şekilde:

  • Green Dragon Imp, pet
  • Grim Harvester, kostüm
  • Dragon’s Treasure Trove, ev eşyası

Kazanılacak son ve en zor ödül olan Dragon’s Treasure Trove(Ejderha Hazinesi) yalnızca bir ev eşyası değil. İçerisinde birbirinden güzel sürprizler de saklı, bunlardan birisi ise oyuna yeni eklenecek yeni bir Target Dummy(Hedef Kuklası).

Aynı zamanda etkinlik süresince tüm oyuncular birlikte çalışarak Elsweyr haritası dahilinde geçerli olacak XP ve Gold bonuslarını da aktive edebilecek. Bu 3 büyük ödülü ve bahsedilen bonusları kazanmak için doldurulması gereken 3 adet sayaç var ve bu sayaçlar aşağıdaki oyun içi aktiviteleri yaparak oyuncular tarafından hep beraber yükseltilecek:

  • Northern Elsweyr Pathfinder Achievement, kolayca tamamlayabileceğiniz bu başarıyla sözü edilen 3 büyük ödülü kazanmanızı sağlayacak ana sayacın yükseltilmesinde rol alabilirsiniz.
  • Elsweyr haritasında bulunan Ejderhaları öldürerek, harita dahilinde geçerli olacak XP Boost’unun aktif edilmesini sağlayacak sayacın yükselmesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • Yeni gelecek Dragonhold DLC’sine ait başlangıç görevini tamamlayarak yine harita dahilinde geçerli olacak Gold Boost’unun aktif edilmesi için gerekli 3. sayacı yükseltebilirsiniz.

Sayaçların güncel durumunu görmek için: https://www.elderscrollsonline.com/en-us/dragonrise 

Bu ödüllerin haricinde, öldürdüğünüz her 5 ejderha başına, yardım kuruluşlarına bağışlanacak olan paranın miktarını 1$ arttırabilirsiniz. Tüm oyuncuların aktif katılımıyla bu tutar 200.000$’a kadar ulaşabilecek.

Son olarak etkinlik süresince öldürdüğünüz ejderhalardan günlük olarak toplayabileceğiniz 2 Event Ticket’ın haricinde kazanacağınız Nafaalilargus’s Strongbox isimli kutulardan crafting eşyalar, motifler ve set eşyaları gibi ödüller kazanabileceksiniz.

Elsweyr Ek-paket İndirimi

Etkinlik vesilesiyle Elsweyr paketleri de Steam dahil tüm platformlarda indirimli olarak satışa sunuluyor. Bu indirim 8 Ekim Salı Saat 17:00’ye kadar devam edecek. Bu fırsatı kaçırmayın!

 

Herkese keyifli oyunlar diliyoruz! 🙂

#SlayDragonsSaveCats

 

Resmi etkinlik duyurusu: https://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/57033 & https://twitter.com/bethesda_TR/status/1179037407229825027

 

 

Content Protection by DMCA.com