Summerset Yıl Dönümü Etkinliği 2020

Summerset ek paketinin 2. yılını kutlamak amacıyla Summerset Yıl Dönümü Etkinliği başlıyor!

Etkinlik Başlangıcı:  23 Temmuz Perşembe Saat 17:00
Etkinlik Bitişi: 4 Ağustos Salı Saat 17:00 (15 gün)

Etkinlik süresince Summerset ve Artaeum haritaları içerisinde; Görev, boss, delve, trial(Cloudrest), Psijic Portal vb. tüm içeriklerden ekstra loot(x2) kazanılacak. Bunlar haricinde bunlardan herhangi birisini günlük olarak ilk defa yaptığınızda Glorious Summerset Coffer isimli bir etkinlik ödül kutusu kazanacaksınız. Bu kutunun içinden set parçaları, craft materyalleri, eşya tarifleri ve etkinliği özel eklenmiş olan yeni Snowhawk Mage outfit stilinin parçalarını kazanma şansınız olacak.

Günlük olarak bir defa kazanılabilecek olan Glorious Summerset Coffer’ı kazandıktan sonra, etkinlik dahilindeki içeriklere katılmayı sürdürerek ödül bakımından daha zayıf içeriklere sahip Summerset Coffer isimli kutulardan kazanmaya devam edebilirsiniz.

Yeni Indrik Bineği – Mossheart Indrik

Summerset adasının endemik türü olarak kabul edilen Indrik’lerin yeni bir versiyonu da bu etkinlik vesilesiyle oyuna dahil edilmiş olacak. Bu yeni Indrik Bineğini elde edebilmek için standart Indrik bineğine ek olarak 4 adet Mossheart üzümlerinden toplamanız gerekiyor. Bu yeni üzümlerin 2 tanesi bu etkinlik boyunca etkinlik satıcısı Impresario’dan alınabilecek. Son 2 üzüm ise bir sonraki oyun etkinliğinde elde edilebilecek.

Event Ticketlar

Etkinlik süresince Summerset haritasında gerçekleştireceğiniz geçerli aktiveteler sonucunda günlük olarak 3 Adet Event Ticket kazacaksınız. Etkinlik 15 gün sürecek, yani bu da toplamda 45 adet Event Ticket kazanabileceğiniz anlamına geliyor!

Bunlara ek olarak etkinlik satıcısı Impresario; Yeni eklenen 2 üzüm, Snowhawk Mage Outfit Stil parçaları ve summerset eşya tariflerinden oluşan vitrini ile sizi bekliyor olacak.

Summerset DLC İndirimi

Eğer Summerset DLC’sine sahip değilseniz, satın almanın tam zamanı! Etkinlik süresince Summerset DLC’si Crown Store üzerinden %50 indirimli olarak satın alınabilecek. (Eğer ESO+ üyeliğine sahipseniz, DLC’ye erişiminiz olduğu için satın almanıza gerek yoktur.)

Bunun haricinde Psijic Vault Crown Crateleri ve indirimli Summerset Collector’s Pack de etkinlik süresince Crown Store’da olacak. Summerset Yıl Dönümü Etkinliğini kaçırmayın!

Herkese keyifli oyunlar dileriz!

Resmi Etkinlik Duyurusu: https://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/58487

Content Protection by DMCA.com