Undaunted Etkinliği Başlıyor, Herkes Dungeonlara!

Heyecanla beklenen Undaunted etkinliği başlıyor!

Undaunted, Undaunted!

Etkinlik Başlangıcı: 14 Kasım Perşembe 18:00

Etkinlik Bitişi: 18 Kasım Pazartesi 18:00

Etkinliğe katılmak için tek yapmanız gereken Dungeon Finder(P) üzerinden Random Normal veya Random Veteran dungeonlara katılmak.

Ödüller

Etkinlik süresince katıldığınız random dungeonların son bosslarını öldürdüğünüz zaman özel bir undaunted ödül kutusu(Undaunted Reward Box) kazanacaksınız. Bu kutuların içinden Undaunted Keys, Undaunted plunder, motifler, transmute kristalleri, repair kit, riding lesson(at hızı geliştirme) gibi birbirinden güzel ödüller kazanabileceksiniz.

Bunlara ek olarak ilk defa bu yıl olmak üzere bazı standart Monster set motiflerinin özel Opal versiyonlarını kazanma şansınız olacak. İşte bunların listesi:

  • Bloodspawn (Spindleclutch II)
  • Illambris (Crypt of Hearts I)
  • Engine Guardian (Darkshade Caverns II)
  • Troll King (Blessed Crucible)

İşte detaylar;

Opal Monster Weapon Outfit Stilleri

Günde bir defa olmak üzere öldürdüğünüz son dungeon boss’undan Hefty Undaunted Reward isimli özel bir ödül kutusu kazanacaksınız. Bu kutular Opal Monster Weapon Outfit Stillerinden rastgele bir tanesini içerecek. Standart ödül kutuları da çok nadir olarak bu stillerden verebilir.

Opal Monster Masks Outfit Stilleri

Bu özel kafalık stilleri ilgili dungeonlarının Hard Modelarından düşebilecek. Hard Mode’suz yalnızca Veteran olarak dungeonları bitirmeniz durumunda bu outfitlerin standart Opal olmayan versiyonlarını da kazanabilirsiniz.

Opal Monster Shoulder Outfit Stilleri

Bu özel Opal omuzluk stilleri ise merkezi şehirlerde bulunan Undaunted çadırlarındaki NPC’lerden alınabilecek. Ancak, omuzlukların Opal versiyonlarını alabilmeniz için öncelikle aynı omuzluğun normal versiyonunu da öğrenmiş olmanız gerekiyor.

 

Event Ticketlar ve Yeni Üzüm

Etkinlik süresince günlük olarak öldürdüğünüz dungeonların son bosslarından 3 Event Ticket kazanacaksınız. Bunlar haricinde Event Satıcısı Impresario Witch’s Festivalde gelen Snow Berries of Bloom ve yeni gelen Snow Berries of Budding üzümlerini satıyor olacak. İşte satılan eşyaların tüm listesi:

  • Pure-Snow Berries of Bloom
  • Pure-Snow Berries of Budding, Yeni Üzüm
  • 4 farklı Indrik Tüyü
  • Opal Monster Outfit Stilleri

Bu iki Snow Berries üzümleriyle birlikte yıl sonuna doğru gelecek olan diğer 2 üzümü de alarak Pure-Snow Indrik bineğini kazanabileceksiniz.

Keyifli oyunlar dileriz! 🙂

Undaunted Etkinliği resmi duyurusu: https://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/57253

 

Content Protection by DMCA.com