Wolfhunter DLC & Güncelleme 19

Wolfhunter DLC’si ve 19. oyun güncellemesi nihayet geliyor. Bir dungeon DLC’si olan Wolfhunter, her zamanki gibi 2 yeni dungeon içeriyor. Adından da anlaşılacağı üzere werewolves yani kurtadamları tema edinen bu dungeon güncellemesinde, yıllardır vampirliğin yanında sönük kalan kurtadamlık özelliğine de bir çok düzeltme yapılarak nihayet işe yarar bir hale getiriliyor.

DLC içeriği yani yeni gelecek dungeonlar yalnızca DLC’yi satın alanlara ve ESO Plus üyelerinin kullanımına açık olurken ana oyuna gelen güncelleştirmeler tüm oyuncular için geçerli olacak.

Wolfhunter DLC

March of Sacrifices

Moon Hunter Keep

Normal, Veteran ve Veteran Hard Mode olarak tamamlanabilecek olan bu kurtadam temalı 2 yeni dungeon söylenene göre karşımıza bugüne dek görülmemiş zorluklar çıkaracak. Her zamanki gibi bu dungeonlara ait özel başarılar ve tamamlanması durumunda elde edeceğiniz özel parçalar olacak. Ek olarak yeni eklenecek olan dungeon setleri ve monster setler de bu DLC’nin getirilerinden.

Ana Oyun Güncellemeleri

Dungeonların yanı sıra, PvP, Battlegrounds, Skill Sistemi ve Kurtadamlarla ilgili bir çok değişiklik de bu güncellemenin bir parçası olacak.

Yeni Battleground Haritası ve PvP Yenilikleri


Cyrodiil’in güneybatısında yer alan Istirus Outpost isimli bu yeni battleground haritası önceki haritalardan farklı olmak üzere simetrik olmayan bir harita olacak. Oynadığınız takıma göre başlangıç noktanızın harita üzerindeki hareketinizi etkileyeceği değişik bir şekle sahip. Bu haritada kazanmak isteyenlerin haritaya hakim olması önemli bir faktör olacak. Bunlara ek olarak bu haritada ata binerek bir noktadan diğerine hızlı bir şekilde gitmek mümkün olacak.

Değişiklikler yalnızca Battlegroundlar ile sınırlı da değil. Keep Recall Stones adı verilen yeni eşya sayesinde Cyrodiil haritasında kaleler arası hareket hiç olmadığı kadar farklı olacak. Ek olarak bu güncelleme ile Kalelerin ve çevrelerindeki resource’ların(oduncu, çiftlik ve maden) seviyelerinin mücadelenize olan etkisi eskisinden çok daha büyük olacak. Bundan sonra her bir resource’un elegeçirilmesi önem arz edecek.

Bunlara ek olarak savaş alanları ve Cyrodiil içerisinde Gladyatör Kostümü ve farklı outfit stilleri gibi yeni ödüller de sizleri bekliyor olacak.

Respec 2.0

Yeni skill sıfırlama sistemi sayesinde Champion Puanlarında olduğu gibi skillerinizin tamamı sıfırlanmadan, istediğiniz skilleri iptal ederek belirli sayıda skill puanını boşaltma imkanınız olacak. Bu sistem sayesinde skillerinizde yapmak istediğiniz ufak değişiklikler öncekine göre çok daha kolay olacak.

Kurtadam Güncellemeleri

Eğer kurtadam lanetini taşıyan bir karakteriniz varsa bu yenilikler size birbirinden güzel imkanlar sağlayacak. Bu yenilikler çarpışmalarınız sırasında kurtadam olarak aktifliğinizi arttıracak. Örnek vermek gerekirse Blood Rage isimli Passive artık hasar aldığınızda kurtadam formunuzun süresini uzatmak yerine hasar verdiğinizde uzatacak. Yani savaştığınız sürece kurtadam formunuzu korumanız mümkün olacak. Tabi ki değişiklikler bununla sınırlı değil.

Ek olarak karakter class’larıyla ilgili bazı değişiklikler de bu güncellemenin bir parçası olacak. Detayları Update 19 Güncelleme notlarında bulabilirsiniz.

Son olarak Wolfhunter DLC’si ve Güncelleme 19; PC oyuncuları için 13 Ağustos, konsol oyuncuları için ise 28 Ağustos tarihinde indirilebilir ve oynanabilir olacak.

Keyifli oyunlar dileriz!

Content Protection by DMCA.com