Yeni DLC, Dragon Bones ve Güncelleme 17

Bu şubat ayında geleceği duyurulan Güncelleme 17 ile birlikte iki yeni dungeon ve bir çok yeni içerik oyuna dahil edilecek. The Dragon Bones DLC içeriği her zamanki gibi ESO Plus üyelerinin erişimine açık olacak. Oyuna yeni dahil edilecek özelliklerden ise tüm oyuncular yararlanabilecek.

DLC ile gelecek birbirinden güzel ödülleriyle iki yeni dungeon (Scalecaller Peak ve Fang Lair) sizleri bekliyor olacak.

Ana oyuna gelecek olan diğer geliştirmeler/yenilikler ise şu şekilde:

  • Kıyafet Sistemi – Giydiğiniz zırhlardan bağımsız olarak karakterinizin görünümünü değiştirmenizi sağlayacak yeni bir sistem.
  • İki yeni Savaş Alanı(Battleground) – Mor Khazgur ve Deeping Drome
  • Eşya Deposu – Sahip olduğunuz evlerde eşyalarınızı depolamanızı sağlayan yeni bir özellik.
  • Seviye ve Yetenek Asistanı – Özellikle yeni oyuncuların işine yaracak olan bu özellik seviye atlama ve karakter yeteneklerinizi (skiller) geliştirirken size nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda yardımcı olacak.

Scalecaller Peak

Fang Lair

Daima iyi görünün!

Uzun süredir unutulmuş kuş uçmaz kervan geçmez yerleri geziyor olmanız kötü görünmeniz için bir sebep değil, en azından artık değil! Güncelleme 17 ile Kıyafet Sistemi Elder Scrolls Online’ın bir parçası oluyor. Bu yeni sistem, kuşandığınız zırh farketmeksizin, görünümünüzün neredeyse her yönünü keyfinize göre düzenlemenizi sağlayacak.

Kıyafet Sistemi ile bir Kıyafet İstasyonu’nu (eski adıyla Boya İstasyonları(Dye Station)) ziyaret ederek bildiğiniz stilleri(motifler) yansıtacak şekilde ekipmanınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Hafif, Orta veya Ağır zırh giymiş olsanız da karakterinizin görünümünü değiştirebilir ve en iyi görüneceğinizi düşündüğünüz kılığa bürünebilirsiniz.

Belirlediğiniz karakter görünümünü kaydedebileceğiniz tek bir kıyafet slotunuz olacak ve bu görünümde yaptığınz her düzenleme için bir miktar altın harcamanız gerekecek. Bunların haricinde Crown Store üzerinden Outfit Change Token alarak altın harcamadan kayıtlı görünümü değiştirebileceksiniz. Ayrıca dilerseniz yine Crown ile ekstra karakter görünüm slotları satın alabilirsiniz.

Ev Sistemi, Seviye İlerlemesi ve Savaş Sistemi Değişiklikleri

Yukarıdakilere ek olarak Güncelleme 17 bir çok ana oyun değişikliğini de beraberinde getiriyor.

Seviye ve Yetenek Asistanı

Yeni gelecek özelliklerden biri de seviye atlama ve yeteneklerinize karar verme sürecinde daha mantıklı seçimler yapılabilmesi adına özellikle yeni oyuncular için oldukça kullanışlı olacak bir rehber sistemi olacak.

Seviye atlama yardımcısı ile karakteriniz seviye atladığında bazı öneriler ve ufak ödüller alacaksınız. Bu ödüller altın, materyal ve bazı seviyelerde tek sefere mahsus olmak üzere Crown Crate ve binek içerecek.

Yetenek yardımcısı ise geliştirilecek yetenekleri açma sürecinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda size yardımcı olacak.

Depo Sistemi

Bu yenilik sayesinde evlerinizde eşyalarınızı depolamanızı sağlayacak bazı özel eşyalar(sandık türevi) satın alabileceksiniz. Bu yenilikle bankanızda daha fazla yer açma imkanınız olacak.

Güncelleme 17 ve Dragon Bones DLC’si Şubat ayında sizlerle olacak!

Content Protection by DMCA.com