Yeni Yıl Etkinliği – New Life Festival 2019

Bu yılın en son ve en kazançlı etkinliği olan yeni yıl etkinliği başlıyor! İki kat XP ve birbirinden güzel ödüller için bu etkinliği kaçırmayın!

Etkinlik Başlangıcı: 19 Aralık 2019 Saat 18:00
Etkinlik Bitişi: 2 Ocak 2020 Saat 18:00

Yeni Yıl Temalı Etkinlik Görevleri

Bu etkinliğe katılmak ve ödülleri kazanmak için etkinliğe özel yeni yıl temalı günlük görevleri tamamlamanız gerekiyor. Günlük olarak tamamlayabileceğiniz bir çok görev bulunuyor ve her görevin sonunda etkinliğe ait ödül kutularını kazanacaksınız. Bu görevlere başlamak için ilk olarak giriş görevini tamamlamanız gerekiyor.

Giriş Görevi

Crown Store’dan New Life görevini başlatın. Bu görev sizi Eastmarch haritasında Windhelm şehrinin güneyinde bulunan Kynesgrove isimli wayshrine’ın biraz kuzeyde bulunan festival çadırına getirecek. Buraya gelerek festival görevlisi Breda ile konuşun. Giriş görevini tamamladığınızda etkinlik görevlerini almaya başlayabilirsiniz. Her gün yapılabilen çeşitli görevler(toplamda 9) bulunuyor ve bunları arka arkaya tamamlamanız mümkün. Tüm görevler yine çadıra gelerek Breda’ya teslim ediliyor ve yeni görevler yine buradan alınıyor.

İlk festival görevinizi tamamladığınızda Breda’s Bottomless Mead Mug isimli bir memento kazanacaksınız. Bunu aktif ettiğinizde 2 saatlik %100 XP bonusunuz aktifleşecek. Süresi doldukça tekrar yenileyebilirsiniz.

Ödül Kutuları

Her bir festival görevini tamamlayıp teslim ettiğinizde New Life Festival Gift Box isimli ödül kutuları kazanacaksınız. Bu kutular birbirinden güzel içerikleri sahip;

 • Skinchanger Motif parçaları
 • New Life yemek tarifleri
 • New Life memento ve kostümleri
 • Çeşitli ışıklı ev eşyaları (lamba, fener, mum vb.)
 • Draughts of Stealth isimli özel iksirler

New Life Writleri

Ödül kutularını açtığınızda bu kutulardan 2 farklı festival writ’i düşürme şansınız olacak;

 • New Life Charity Writ: Bu writlerden 12 adet tamamladığınızda Crystalfrost skin’i kazanacaksınız.
 • Yeni Deep Winter Charity Writ: Tamamlayıp teslim ettiğinizde Skaal Explorer outfit stilinin parçalarını kazanacaksınız.

Event Ticket’lar ve Üzümler

Festival görevlerinden günlük olarak 2 adet tamamladığınızda her biri için birer toplamda 2şer event ticket kazanacaksınız. Bunun haricinde ertelenen Undaunted etkinliğini telafi edebilmek amacıyla bu etkinlik süresince günlük olarak herhangi bir boss(World Boss, Delve Boss, Dungeon & Trial son bossları gibi) öldürerek ekstradan 3 ticket daha kazanmak mümkün olacak.  Yani etkinlik süresince günlük olarak 5 toplamda ise 75 Event Ticket kazanmanız mümkün olacak. Maksimum event ticket kapasitesinin 12 olduğunu unutmayın! Etkinlik satıcısı Impresario’ya uğrayarak ticketlarınızı harcayabilirsiniz.

Bu etkinlikte öncekilerden farklı olarak şuana dek oyuna gelen tüm indrik üzümlerini satın almanız mümkün olacak. Bu fırsatı kaçırmayın! İşte Impresario’nun bu seferki vitrini;

 • 4 adet İndrik Tüyü
 • Yeni Üzüm Pure-Snow Berries of Ripeness
 • Yeni Frost-Light Indrik Pet
 • (!) Önceden satılmış tüm üzümler
 • Yeni Skaal Explorer Outfit Stili parçaları

Eğer önceki etkinlere ait üzümleri alma şansınız olmadıysa bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Herkese iyi seneler dileriz! 🙂

Resmi etkinlik duyurusu: https://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/57393

 

Content Protection by DMCA.com